Jak ZHUBNOUT

  • Posilovna ?
  • K posilovně jako hlavnímu místu, kde se zbavit přebytečných tuků a vytvarovat si postavu do přijatelné podoby, se upírají naděje mnohých lidí s nadváhou.
  • Často si ovšem mezi hromadou železa, pružin a dalších pomůcek nevědí rady.
  • Přinášíme vám ukázkový trénink pro redukci váhy.
  • Pokud nechcete chodit do posilovny = CVIČTE DENNĚ min 10 minut doma.

 

Bílkoviny jsou pro svaly nepostradatelné.

Dostatečný příjem kvalitních bílkovin je důležitý nejen pro nárůst svalové hmoty, ale především pro její zachování. Při nízkém příjmu bílkovin si náš organismus začne tuto životně důležitou živinu vyrábět z vlastních zdrojů – odbouráváním vlastní svalové hmoty.

To se projeví svalovou atrofií, tedy úbytkem svalové hmoty.

Právě svalová atrofie je u zdravého jedince velmi často znamením nevhodného složení stravy či dodržování nejrůznějších drastických redukčních diet !

 

* POZOR

Kromě správného způsobu stravování je nezbytné cvičit.

Bez pohybu se zdravě hubnout prakticky nedá. 

CVIČTE DENNĚ min 10 minut doma

  

 

  • Jak zhubnout? Citrón a horká voda.

 Pokud se snažíte zhubnout, vyzkoušejte každý den hned po ránu vypít velkou sklenici, do které si vymačkáte šťávu z jednoho citrónu a toto doplníte horkou vodou. Tento nápoj vám nejen pročistí organismus, ale má i velmi příznivé účinky pro vaše hubnutí. Z vašeho těla se uvolní všechny toxiny a váš metabolismus se nastartuje. Budete tak spalovat kalorie rychleji a efektivněji.

  • Jak zhubnout? Nejezte na noc!

Snažíte se zhubnout? Pak byste si měli dávat pozor na to, kdy jíte. Pokud máte ve zvyku dopřávat si navečer před spaním velké jídlo tak je to špatně! Vaše tělo už totiž nestihne trápit přijaté kalorie a ty se pak uloží jako tukové zásoby. Pokud chcete zhubnout, měli byste poslední jídlo snít nejpozději 2 – 3 hodiny před spaním. A toto jídlo by už měla být jen nějaká lehká večeře – zeleninový salát nebo miska dietní polévky-

  • Jak zhubnout? Pořiďte si psa!

Možná vám to bude znít jako nesmysl, ale pokud si pořídíte psa, vaše hubnutí bude postupovat mnohem rychleji. Pes vás totiž donutí chodit i několikrát denně na procházky a vy budete mít mnohem více pohybu. Uvidíte sami.Pokud si pořídíte psa, budete hubnout i bez cvičení!

Tyto tři jednoduché rady jak začít hubnout vám sami o sobě zhubnutí nezajistí ale může to ale být právě ten první krok.

Přejeme vám mnoho úspěchů při vašem hubnutí!