Peníze a jak na ně.

NEMUSÍTE BÝT ODBORNÍKEM, ABYSTE DOKÁZALI POTENCIÁLNĚ DOBŘE ZHODNOTIT SVÉ FINANCE

  • Máte volné peníze, které chcete s přiměřeným rizikem zhodnotit?
  • O investici jste již přemýšlel(a), ale chcete se před realizací poradit s odborníkem?
  • Nemáte čas na péči o portfolio.
  • Chcete někoho, kdo se Vám o něj bude kvalifikovaně starat?

Co udělám s těmi penězi?

 

 Nebankovní půjčky  ihned  - informace zde

 

Způsobů, jak zhodnotit svoje peníze, je celá řada.

Investice do peněz

Finanční domy nabízejí celou škálu produktů, do kterých lze uložit vydělané peníze. Nabízejí se podílové fondy, termínované vklady, dluhopisy, strukturované investiční produkty, nákup akcií, stavební spoření nebo třeba důchodové připojištění. Podívejme se na některé z nich.

Podílové fondy

Jedná se o způsob kolektivního investování, které spočívá v tom, že vícero investorů dá svoje prostředky profesionálnímu správci (investiční společnosti), který s nimi za určitý obnos nakládá tak, aby dosáhnul většího zisku. Otevřené podílové fondy nabízejí možnost investice v různých měnách a vyplatí se hlavně při dlouhodobém zhodnocení financí. Výhodou je plná likvidita, tzn. že se můžete podílových listů okamžitě „zbavit“ a získat zpět hotovost.

Akcie

Investice do akcií se dá chápat jako vytváření dlouhodobých rezerv, ovšem doporučuje se mít ještě nějaký jiný, méně rizikový způsob investování. Přímý nákup akcií totiž už vyžaduje nějakou orientaci na akciovém trhu, a tak je pro začátek dobré nastudovat si, jak to na takovém trhu chodí. Lákadlo je však poměrně vysoké. Lze nakupovat i akcie, které se zhodnotí třeba o sto procent. Čím větší potenciální výdělek, tím větší je ale i potenciální ztráta.

Investice do zlata

Doporučíme Vám jak a kdy.

Nemovitosti

Věnujeme se velmi podrobně realitnímu trhu. Nabídneme Vám zajímavé investice.

Kontaktujte nás a my Vám pošleme osobní makléře, kteří vám poskytnou více informací. Můžete jim poté napsat, zatelefonovat nebo si sjednat osobní schůzku na našich pobočkách v Brně nebo v Praze.

Posílejte emaily na:  penize@a-a.cz


    

NEJVĚTŠÍ výběr výdělků na internetu !