Restaurace Port62, Freestyle park Modřany

Možností občerstvení je v rámci areálu Freestyle Park Modřany hned několik. 
 
  • Nabízí se špičková restaurace Port62 

s celoročním provozem na lodi, letní venkovní terasa s ojedinělou atmosférou a vyhlídkou na řeku a okolí, prostorná zahrádka nebo rychlého občerstvení na přístavišti před lodí.

Zveme Vás na širokou nabídku jídel pro děti i dospělé, pro sportovce,  pro ty, kteří chtějí jenom na procházku a odpočívat, oslovíme i ty, kteří chtějí uspořádat na rozlehlé travnaté louce piknik. Menu restaurace nabízí zajímavé variace české a mezinárodní kuchyně v moderní úpravě.
 
  • Freestyle Park Modřany – volný čas v pohybu!
Plážový volejbal / Adventure Minigolf / Půjčovna lodiček a motorových člunů / In – line půjčovna – to pravé spojení adrenalinu, sportu a zábavy na více než 20 000 metrech čtverečních. Navíc zde najdete rozlehlou travnatou louku pro relax nebo piknik. Po aktivním sportování můžete posedět v zážitkové restauraci Port62, užívat si letní otevřené terasy s výhledem na řeku a okolí. Pro nejmenší je tu dětské hřiště a prostorný dětský koutek.
 
Freestyle Park Modřany protíná pražská in-line dráha a cyklostezka vedoucí z Podolí až do Komořan. 
 
V areálu je možné uspořádat firemní večírek, teambuilding, narozeninové oslavy, svatební hostinu nebo party.
 
Zázemí Freestyle Parku Modřany a zážitková restaurace Port62 se nacházejí na rekonstruované sedmdesátimetrové lodi na řece Vltavě.

 

Fotogalerie: Restaurace Port62, Freestyle park Modřany

Kontaktujte nás